You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Regulamin forum on Sob Kwi 18, 2015 4:37 pm

Chris

Admin
avatar
Regulamin forumI Ogólne postanowienia

1.1. Nicki to imię i nazwisko/imię/ksywka danej postaci (chyba że się zastanawiasz).
1.2. Wybieramy avatary o rozmiarze 200x320 i przedstawiające osoby realne.
1.3. Czas na stworzenie KP to tydzień od dnia rejestracji. Na wyraźną prośbą, możemy termin przedłużyć. Po tym czasie konto jest kasowane.
1.4. Rezerwacja wizerunków nie jest obowiązkowa, przysługuje na max 3 dni.
1.5. Przysługują wam max. 2 postaci na edycję (po jednej w każdej drużynie).
1.6. Piszecie minimum jednego posta tygodniowo, a optimum to jeden post dziennie. Tłumaczy was tylko zgłoszenie w nieobecnościach. Po tygodniu wasze konto może zostać przeniesione do nieaktywnych, a po trzech kolejnych usunięte.
1.7. O przynależności do grupy decydują kostki. Więcej info tutaj
1.8. Rozgrywkę fabularną rozpoczynamy po akceptacji KP. Zakładamy obowiązkowo kodeks, ekwipunek i relacje.II Fabuła

2.1. Stawiamy jakość posta i ilość postów. Nie stawiamy na długość postów, rozmiar nie ma znaczenia Piszemy w 3 osobie liczby pojedynczej. Podczas grupowych rozgrywek z MG długość posta nie powinna przekraczać wysokości avatara.
2.2. Na forum mamy system kostek i statystyk. Macie go znać.
2.3. Bilokacja jest zabroniona. Teren gry jest za mały, żeby wszędzie was było pełno. Wyjątkiem są Pokój Zwierzeń i Eventy.
2.4. Prosimy o pogrubianie wypowiedzi postaci, a jej myśli zapisywać kursywą.
2.5. Nie piszecie w fabule jednego posta pod drugim. Edytujcie stare.
2.6. MG ma prawo wtrącić się w każdą rozgrywkę. Nieproszony również.
2.7. Gracz nie ma możliwości zakładania tematów związanych z lokacjami. Można o nie ładnie poprosić we wnioskach i zgłoszeniach
2.8. Zakładamy, że świat na forum jest naszym, z tymi samymi gwiazdami, książkami czy filmami. Ale wasze postacie nie wiedzą, że wyglądają jak Taylor Swift czy Chris Pine.
2.9. W fabule nie ma rzeczy zabronionych (ale postacie ponoszą konsekwencje prawne za swoje wyczyny). Treści +18 oznaczajcie.
2.10. Absolutny zakaz tzw. "God Mode". Nie macie prawa decydować za innych. Przy akcjach z MG i wszelkich potyczkach piszecie w trybie niedokonanym.
2.11. Prowadzenie kodeksu jest obowiązkowe. Określa relacje User-MG i porządkuje fabularną aktywność postaci. Uzupełniacie go o nowe nabytki (umysłowe i materialne) i wypisujecie przynajmniej te istotne rozgrywki.
2.12. Usunięcie postaci jest równe z wydaleniem z programu. Grupa nieaktywnych to postacie, które MG może dobrowolnie wykorzystywać. Naprawdę, dowolnie. Wliczając w to zamieszkanie w buszu z małpami.
2.13. Postać nie wie tego co gracz. Wszystkiego o innych uczestnikach musicie się dowiedzieć drogą fabularną.
2.14. Dbamy o poprawną polszczyznę. Błędy ortograficzne same wam się podkreślają, więc nie powinniście mieć problemu. Co do interpunkcji - błagam, przynajmniej nie stawiajcie spacji przed przecinkami/kropkami/wykrzyknikami i nie piszcie więcej, niż trzech kropek, wykrzykników i znaków zapytania.
2.15. Każdy może wejść do każdego tematu, niezależnie od tego, ile osób już tam jest. Żadne miejsce nie jest prywatne, tak więc możecie nawet wciąć się komuś w samym środku miłosnej sceny, jeśli jesteście wrednymi mendami i jesteście gotowi przyjąć wkurzenie danej parki.
2.16. Przemieszczając się między tematami prosimy o zaznaczanie skąd i dokąd postać się udaje. Na końcu rozgrywki w danym temacie piszecie [zt]III Chatbox

3.1. Na naszym chatboxie istnieje takie coś jak 'fabuła poza fabułą'. Polega na tym, że na chatboxie możecie grać swoimi postaciami, lecz nie ma to żadnego związku z prawdziwą fabułą. Co się wydarzyło na CB, zostaje na CB.
3.2. Na CB możecie bawić się w Legolasa - kpić sobie z praw fizyki. W ogóle kpić sobie z wszelkich praw. Oprócz regulaminu forum.
3.3. Chatbox na tym forum jest konkretną lokacją - jest to średnich rozmiarów domek gdzieś na pobliskiej wyspie. Leży tuż przy plaży, obok jest las. Ma całe standardowe wyposażenie przeciętnego domu. Ewentualnie może mieć wszystko, czego sobie życzycie.
3.4. To, co robi wasza postać piszecie normalnie, wszystko od siebie piszecie po //
3.5. Treści nieodpowiednie 'kolorujecie' tak, by były w kolorze tła CB. Aktualny kolor - #ffffff
3.6. Obecność na CB nie zwalnia z obowiązku pisania postów. Jeśli zauważymy spadek waszej aktywności na rzecz pisania na CB - zabronimy zabawy na nim.


IV Postanowienia końcowe

4.1. Inne fora, strony i blogi reklamujecie tylko w wyznaczonym temacie.
4.2. Nie ma ustalania z góry relacji które kiedyś tam dopiero będą. Wpisujecie tylko to, co wynika z fabuły. Na wyspę przybywacie z czystym kontem i nie znacie nikogo. Chyba, że znajdziecie jelenia, którego postać byłaby kimś znajomym, kto przybył razem z wami i jest to udokumentowane w waszych KP.
4.3. Na CB róbta co chceta, ale niezależnie od relacji między wami wszyscy się kochamy i szanujemy. Klnijcie na co chcecie, byle nie obrażać userów, grup religijnych / etnicznych / kulturowych / rasowych / LGBT+. Obrażanie elfów jest dozwolone, a nawet wskazane.
4.4. Tradycyjnie: członkowie zarządu są tylko ludźmi i też popełniają błędy. Nie bójcie się zwrócić uwagi, ale prosimy, nie krzyczcie, bo administracja jest płochliwa bo nie chcemy niemiłej atmosfery. Niemniej jednak, Admin zawsze ma rację (chyba, że jej akurat nie ma).
4.5. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania, nawet szkodzi.
4.6. Forum jest dziełem Administracji i Userów, prosimy nie kraść naszej twórczości bez naszej zgody i wiedzy. Natomiast obrazki i część kodów pochodzą z różnych zakamarków internetu i nie należą do nas. Jeśli znalazłeś u nas swoją własność intelektualną, na której umieszczenie tutaj nie wyrażasz zgody, napisz do Administracji.
4.7. Zmiany w regulaminie zostaną każdorazowo ogłoszone.

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach