You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Fabuła programu on Sro Kwi 29, 2015 2:39 am

Chris

Admin
avatar
Challenged

Jesteś spragniony przygód? Damy ci same najbardziej niezapomniane i wyjątkowe! Łakniesz sławy i pieniędzy? W telewizji masz to jak w banku. Marzysz, by pomachać do kamery i pozdrowić całą rodzinę? Słonko, będziesz miał czas na pomachanie do wszystkich swoich znajomych! Challenged zagwarantuje ci wszystko, czego może pragnąć młody poszukiwacz przygód i jeszcze więcej! Spędź całe 2 miesiące na łonie natury wraz z masą ciekawych ludzi. Baw się, rywalizuj i ucz nowych, niezwykłych umiejętności. Pokaż wszystkim, na co cię stać. Walcz z pająkami, rozniecaj ogniska, buduj szałasy i taplaj się w błocie, udowodnij całemu światu, że to właśnie ty jesteś mistrzem przetrwania!

Challenged niezmiennie od pięciu lat jest programem emitowanym w amerykańskiej telewizji ogólnokrajowej, a także w wielu innych państwach na całym świecie. Każda edycja ma miejsce w wyjątkowym, oddalonym od cywilizacji miejscu, gdzie zawodnicy staczają walkę o sławę, honor, pieniądze i uznanie. Czekają ich zadania indywidualne i grupowe, podczas których będą zdobywać punkty dla swojej drużyny. Nagrodą w konkurencjach są Złote Ananasy (które z powodu niskiego budżetu są zwykłymi ananasami, ale udawajmy, że nie są), których liczba decyduje o zwycięstwie drużyny, a także klucze do skrzyń zawierających różnorakie przedmioty ułatwiające przetrwanie na wyspie. A przetrwanie będzie niełatwe. Oprócz dzikiej natury trzeba będzie radzić sobie ze złośliwością twórców programu, a także złośliwością przeciwników! Kto bowiem nie skorzysta z szansy wrzucenia do śpiwora przeciwnika całego słoika mrówek? Warunki atmosferyczne również nierzadko bywają zdradliwe, od śniegu w górach, aż po ulewy tropikalnych lasów. To już nie jest wasz przytulny domek na przedmieściach. To walka o przetrwanie, tu funkcjonują prawa dżungli.

Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie drużyny, pomiędzy którymi odbędzie się czteromiesięczna walka o nagrodę główną: 750 000 dolarów. Gra jest warta świeczki! Śmiałkowie będą mieszkać w prostych zabudowaniach dostosowanych do panujących warunków klimatycznych, od szałasów, przez domki z kupy, aż po igloo. Sami będą musieli zdobywać pożywienie - czy to poprzez polowanie i zbieractwo, czy też dzięki zwycięstwom w konkurencjach. Wszystkie ich zmagania będą monitorowane i nadawane w krajowej telewizji. Jedynymi ludźmi spoza gry, z którymi będą się komunikować są Chris - prowadzący programu, oraz ekipa filmowa, która będzie ich nagrywać non-stop. Kamery zostaną rozmieszczone dosłownie wszędzie - jedynym miejscem, w którym można zaznać prywatności są toalety i kabiny prysznicowe. Gracze zostają w programie do końca (chyba, że los zadecyduje inaczej), a drużyny będą od czasu do czasu zaopatrywane w nowych graczy. To, jak się ze sobą dogadają będzie miało kluczowy wpływ na wygraną. Niesubordynacja może grozić wydaleniem z programu. Praca zespołowa to podstawa. Życzymy powodzenia, przyda się!

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach