You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Reguły programu on Sro Maj 06, 2015 2:15 am

Chris

Admin
avatar
Reguły programuI Akcja programu odbywa się na wybranych przez twórców terenach, oddalonych od cywilizacji.

II Uczestnicy przybywają na okres 2 miesięcy i zostają w programie aż do samego końca.

III Mniej-więcej raz w tygodniu odbywają się zadania indywidualne i grupowe, za które nagrodą są Złote Ananasy - trofea, których ilość zdobyta przez drużynę decyduje o zwycięstwie. Nagrodą za zadania mogą również być różne przedmioty umożliwiające przetrwanie.

IV Jesteście wszyscy w telewizji, uśmiechajcie się ładnie. Każdy wasz ruch jest obserwowany 24/7, jedynie na kibelku i pod prysznicem możecie zaznać odrobiny prywatności. Możecie w każdej chwili liczyć się z tym, że nagle znikąd wyskoczy Prowadzący i zacznie z entuzjazmem komentować wasze czyny.

V Jesteśmy w dziczy. Tu nie ma zasięgu (a przynajmniej wy nie macie, załoga to już co innego   Cool), a wszystkie urządzenia z wyjątkiem rozruszników serca i aparatów słuchowych są wam odebrane.

VI Na wyspę możecie wziąć ze sobą: 2 zestawy garderoby, 3 przedmioty (niebędące urządzeniami elektrycznymi i niezawierające wewnątrz innych przedmiotów, wyjątki za zezwoleniem organizatorów), 1 przedmiot o znaczeniu sentymentalnym.

VII Na starcie losujecie 2 przedmioty ułatwiające przetrwanie na wyspie, dostajecie również dwie torebki ryżu i dwie butelki wody mineralnej.

VIII Podczas trwania programu zapewniamy wam: budynki mieszkalne (po 1 na drużynę, wyposażone w prycze) i łazienki (po 2 na drużynę, w każdej dwie toalety i dwie kabiny prysznicowe, budynki wyposażone w papier toaletowy i arsenał menstruacyjny, pod prysznicami dostępna woda zimna i cholernie zimna). O czystość obiektów dbacie sami.

IX Żywność zdobywacie sami we własnym zakresie - czy to przez polowanie i zbieractwo, czy też wygrywając wyzwania. Pamiętajcie, że głodni nie będziecie w stanie prawidłowo wykonywać zadań.

X Na wyspie macie dostęp do pokoju zwierzeń. Udawajcie się do niego kiedykolwiek macie coś do powiedzenia, chcecie skomentować rzeczy związane z programem, uczestnikami i ekipą, warunkami. Wskazane jest udawanie się tam co najmniej raz dziennie.

XI W programie zostajecie do końca, do waszych drużyn mogą też dochodzić nowi członkowie, pod koniec sami zdecydujecie, czy w razie zwycięstwa podzielicie się pieniędzmi po równo, czy też ci z dłuższym stażem wezmą więcej.

XII Zwycięzców czeka nagroda wysokości 750 000 $ oraz upamiętnienie w Galerii Mistrzów. Przegrani natomiast otrzymują wstyd oraz upamiętnienie w Galerii Frajerów. Przegrani mogą ponownie wziąć udział w kolejnej edycji.

XIII Wszystkim uczestnikom po ukończeniu edycji przysługuje dwumiesięczny pobyt w luksusowym kurorcie - Peter Island Resort & Spa, gdzie mogą wypocząć, na żywo oglądać i komentować poczynania uczestników kolejnych edycji i korzystać za darmo ze wszystkich usług w obiekcie.

XIV Organizatorzy programu nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie wypadki, szkody i utraty mienia, jakich możecie doznać w trakcie trwania programu. Niemniej jednak, w razie bardzo groźnych wypadków uzyskacie fachową pomoc ekipy medycznej.

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach