You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Ogłoszenia administracji on Pią Maj 08, 2015 2:51 am

Chris

Admin
avatar
Ogłoszenie #1


Pierwsi Userzy już się zarejestrowali i założyli KP. Oto drobne uwagi na dzień dzisiejszy:

- Jeśli chodzi o gatunek Homo sapiens sapiens, na wyspie jest tylko Chris, Ekipa i Wy, wasze postacie. Jeśli piszecie w danym temacie, znajdują się tam tylko ci ludzie, którzy fabularnie napisali tam posta (lub wiecie, że go za chwilę napiszą). Nie ma sztucznego tłumu w postaci losowych ludzi przewijających się w tle. Jesteście tylko Wy i wyspa.

- Drużynę losujcie najlepiej po zakończeniu KP, to da wyraźny znak dla Administracji, że wasza KP została ukończona.

- Jeśli podczas losowania ekwipunku wypadły wam dwa przedmioty, możecie zrobić trzy rzeczy: olać to i cieszyć się z dwóch noży/sznurków/whatever, wymienić się z jakimś userem fabularnie, tudzież zgłosić to Administracji i poprosić o ponowną możliwość rzutu.

- Podczas eventów towarzyskich starajcie się czekać z odpowiedziami na MG, nie piszcie przed postem MG więcej, niż 4-6 postów, by mógł to potem jakoś ogarnąć. Przypominamy, że podczas wyzwań piszecie TYLKO jeden post na kolejkę, czyli przed postem MG.

To tyle na dziś, misie-pysie, miłej gry!Zobacz profil autora

2 Re: Ogłoszenia administracji on Czw Cze 18, 2015 2:07 am

Ogłoszenie #2


Rutynowe ogłoszenie, jak widzicie, mamy już 45 kont, przy czym 27 to aktywne postacie z zaakceptowaną kartą postaci. Wszyscy, którzy mają zaakceptowaną KP i nie udali się jeszcze na event proszeni są udanie się tam. Obecni na evencie natomiast niech się spokojnie nadal zapoznają (przy takim natłoku postów sugerujemy robić to, co już robi część z Was - imiona postaci występujących w waszych postach podkreślać, a jeśli nie wiadomo o kogo chodzi, bo piszecie np. "ładna blondynka stojąca obok kogoś", zapisujcie w nawiasie nick postaci, to bardzo ułatwia sprawę, bo niektórzy pomijają posty, które wg. nich ich nie dotyczą.

Tyle z rad, natomiast z mojej strony, jako opiekunki eventu #1 - możecie na razie spokojnie pisać (ale nie hulajcie milion, bo nowo przybyli się przestraszą), post Chrisa pojawi się w chwili, gdy zjawi się was tak ze 30 (na chwilę obecną - 02.04, 18.06.2015 - jest was 21 EDIT: 20.49, 18.06 jest was 25), z czasem przeniesiemy się na plażę przy Błękitnej Lagunie (tak, jak zapowiedziano w spisie eventów). Osoby, które dołączą po poście Chrisa będą po prostu udawać, że cały czas tam były, ale nie spoufalały się zbytnio, tudzież opiszą w poście swoje spóźnienie.

Kolejna informacja - powstała nam dysproporcja pomiędzy Los Guineos, a Los Cocos (jest 15:13 dla bananów), tak więc do czasu wyrównania dysproporcji podczas rzutów po ukończeniu KP, bonus do wyniku wynosi -1 (czyli korzystny dla Los Cocos, szanse są 2:1).

Tyle ode mnie na dziś, miłej gry!

Zobacz profil autora

3 Re: Ogłoszenia administracji on Sob Cze 20, 2015 7:57 pm

Chris

Admin
avatar
Ogłoszenie #3


Różnica między Kokosami, a Bananami wzrosła, w tej chwili do czasu wyrównania liczebności drużyn KAŻDA osoba (z wyjątkiem osób tworzących multikonta, a przypominam, przysługuje wam jedno na głowę) która doda KP wyląduje w Los Cocos.

Event dość mocno się rozkręcił, od jego startu napisaliście prawie 150 wiadomości. Dziś napisano posta MG, który uregulował z grubsza to, co się stało w tym czasie, a także posta Chrisa, który skomentował powyższe wydarzenia. Od tej pory będziecie się całkowicie stosować do poleceń MG.

Osoby, które mają zaakceptowaną KP, a jeszcze nie pojawiły się na evencie muszą się w nim obowiązkowo pojawić, ponieważ jest to event obligatoryjny. Osoby, które pojawiają się po wydarzeniach już zaistniałych mogą napisać posty z perspektywy osób, które przybyły już jakiś czas temu, ale siedziały z boku i nie rzucały się w oczy, lub osób, które przybyły dopiero po tych wydarzeniach.

Przypominamy wszystkim osobom, które jeszcze nie uzupełniły pól profilowych oraz nie założyły kodeksów, ekwipunków i relacji, aby bezzwłocznie to zrobiły.

Tyle na chwilę obecną, wesołej gry!  

Zobacz profil autora

4 Re: Ogłoszenia administracji on Czw Cze 25, 2015 4:51 pm

Chris

Admin
avatar
Ogłoszenie #4


Z dniem dzisiejszym wyrównano liczbę członków Los Cocos i Los Guineos, więc od tej pory kolejne osoby dodawane do drużyn zostaną dodane na tradycyjnej zasadzie losowania z szansami 50:50.Na prośbę użytkownika Elias Gallagher dodano nowe emotikony, które znajdziecie w zestawie Smilies 2 (który uruchamiacie na górze okienka z emotikonami). Więcej propozycji emotikon z zestawu "wtf" możecie w razie czego wysyłać na PW Chrisa.W przeciągu najbliższych kilku dni robimy generalkę na forum. Sprawdzimy zgodność kodeksów i ekwipunków, to czy pouzupełnialiście ładnie pola profilu oraz czy nie naoszukiwaliście czasem gdzieniegdzie. Usuniemy także konta osób, które nie dodały w wyznaczonym czasie kart postaci oraz rezerwacje, które już dawno wygasły.

To wszystko na dziś misiaczki, bawcie się, ale pamiętajcie, obserwujemy was  

Zobacz profil autora

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach