You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Wnioski i zgłoszenia on Pią Maj 08, 2015 2:51 am

Chris

Admin

W tym urzędzie załatwiacie sprawy związane z:

- Wszelkimi zmianami co do waszej postaci i jej profilu
- Prośby o założenie tematu w fabule
- Zgłoszeniami punktów statystyk i nowych umiejętności
- Zgłoszenia nowych przedmiotów
- Prośby do MG o interwencję
- Inne rzeczy które mi aktualnie nie przychodzą do głowy

Formularz wniosku:

Kod:
[b]Pochwała dla zarządu:[/b] tu możecie zapewnić sobie przychylność chwaląc mądrość, rozsądność i urodę administracji, moderatorów lub MG. Pole opcjonalne, jeśli puste - usnąć.
[b]Temat:[/b] Króciutko w 2-3 słowach opisujecie o co chodzi
[b]Szczegóły:[/b] tu możecie dokładnie się rozpisać, o co wam się rozchodz

Formularz zgłoszenia:

Kod:
[b]Data:[/b] oczywiście data zdarzenia, które zgłaszacie, chcemy daty czasu rzeczywistego, a nie forumowego
[b]Zdarzenie:[/b] np. +2 do charyzmy od MG
[b]Link do tematu:[/b] oczywista tematu fabularnego, gdzie to się stało (przypominam, że to, co zgłaszacie, dostaje się również do waszego kodeksu, a w przypadku przedmiotów - również ekwipunku)

Zobacz profil autora

2 Re: Wnioski i zgłoszenia on Wto Cze 23, 2015 7:07 pm

Pochwała dla zarządu: administracja jest tu przewspaniała, świetna, bardzo mi się podoba, trzy z plusem.
A tak serio - skoro już jest takie ole, to właściwie czemu nie. ;) Podoba mi się tutaj, choć początkowo obiecywałam sobie żadnego więcej forum, ale jak tak patrzyłam Ivo/Hanowi przez ramię, to stwierdziłam, że jednak mnie to interesuje. Zarejestrowałam się, zaczęłam czytać, co tu stworzyliście i spodobało mi się to, w jaki sposób odnosicie się do użyszkodników i siebie samych - jesteście dowcipni (no, choćby właśnie to, że domagacie się pochwał w taki sposób XD), a równocześnie rzetelni i poważni, kiedy trza (vide - rozmowy w temacie z pytaniami do Was).
Podoba mi się też mechanika - przypomina mi trochę te z "podręcznikowych" RPG, kiedy jako smark siedziałam z kumplami nad D&D czy inną Maskaradą i rozdzielaliśmy swoim postaciom punkty i kropki między staty. Nie spotkałam się z tym jeszcze na PBFach, więc to miła odmiana.
Więcej pochwał na razie nie dostaniecie, muszę sobie coś zachować na kolejne wnioski. ;)
Temat: PODANIE O WIĘCEJ EMOTEK
Szczegóły: Uprzejmie proszę o zainstalowanie większej ilości emotikon, jak choćby te poniższe:

Liczę na pozytywne rozpatrzenie niniejszego (i ewentualnych kolejnych podobnych) wniosku.
Z poważaniem -
Elias Gallagher

Zobacz profil autora

3 Re: Wnioski i zgłoszenia on Wto Cze 23, 2015 10:16 pm

Chris

Admin
Elias Gallagher napisał:Pochwała dla zarządu: administracja jest tu przewspaniała, świetna, bardzo mi się podoba, trzy z plusem.
A tak serio - skoro już jest takie ole, to właściwie czemu nie. ;) Podoba mi się tutaj, choć początkowo obiecywałam sobie żadnego więcej forum, ale jak tak patrzyłam Ivo/Hanowi przez ramię, to stwierdziłam, że jednak mnie to interesuje. Zarejestrowałam się, zaczęłam czytać, co tu stworzyliście i spodobało mi się to, w jaki sposób odnosicie się do użyszkodników i siebie samych - jesteście dowcipni (no, choćby właśnie to, że domagacie się pochwał w taki sposób XD), a równocześnie rzetelni i poważni, kiedy trza (vide - rozmowy w temacie z pytaniami do Was).
Podoba mi się też mechanika - przypomina mi trochę te z "podręcznikowych" RPG, kiedy jako smark siedziałam z kumplami nad D&D czy inną Maskaradą i rozdzielaliśmy swoim postaciom punkty i kropki między staty. Nie spotkałam się z tym jeszcze na PBFach, więc to miła odmiana.
Więcej pochwał na razie nie dostaniecie, muszę sobie coś zachować na kolejne wnioski. ;)
Temat: PODANIE O WIĘCEJ EMOTEK
Szczegóły: Uprzejmie proszę o zainstalowanie większej ilości emotikon, jak choćby te poniższe:

Liczę na pozytywne rozpatrzenie niniejszego (i ewentualnych kolejnych podobnych) wniosku.
Z poważaniem -
Elias Gallagher

Ależ oczywiście Słonko, już dodaję te przepiękne emotikony, a za chwilę poszukam też innych 

Zobacz profil autora

4 Re: Wnioski i zgłoszenia on Sro Cze 24, 2015 3:42 pm

Toooo jak taaaak, to ja bym prosiła o jeszcze takie, bo so fajne. Very Happy

Tak w wolnej chwili, rzecz jasna :3 Gdyby się Administracji nudziło. ^^

Zobacz profil autora

5 Re: Wnioski i zgłoszenia on Sro Cze 24, 2015 5:05 pm

Elias Gallagher napisał:Toooo jak taaaak, to ja bym prosiła o jeszcze takie, bo so fajne. Very Happy

Tak w wolnej chwili, rzecz jasna :3 Gdyby się Administracji nudziło. ^^

Dobra, dodam je wieczorem c: Tamte poprzednie (i sporo więcej) dodałam wczoraj, ale są w drugim zestawie, żeby się ze sobą nie mieszały te ładne i normalne z tymi wtf xD Więc jak coś, to wchodzi się w 'więcej ikon' i w "smilies 2' i tam jest wszystko c:
Jak masz jeszcze jakieś, to podrzucaj na PW do Chrisa Very Happy

Z bogiem, i niech tęcza będzie z tobą!

Zobacz profil autora

6 Re: Wnioski i zgłoszenia on Sro Lip 01, 2015 11:19 am

Temat: wniosek o przyspieszenie akcji
Szczegóły: Jak wyżej. Wnoszę o przyspieszenie akcji na evencie, bo ciągnie się już niemiłosiernie długo, nie ma co pisać, smutno trochę i w końcu się ludzie z forum posypią, a szkoda, bo pomysł na forum bardzo fajny.
Albo dajcie ludziom jakąś szansę pogrania gdzie indziej, czegoś innego, nie wnoszącego przesadnie wiele do fabuły, ale mającego na celu chociażby zaznajamianie się postaci. Czyli proponuję jeszcze przed zakończeniem eventu pozwolić przynajmniej ten jeden raz na bilokację i niech ludzie sobie siedzą w swoich domkach czy zwiedzają wyspę, przy okazji się zaznajamiając. Gracze przecież wiedzą już, w jakich ich postacie są drużynach, więc jeśli są jakieś ograniczenia dla każdej z drużyn, to wypiszcie je gdzieś i pozwólcie grać, bo nudno. :3 I forum padnie, a naprawdę szkoda by było. Smile

Zobacz profil autora

7 Re: Wnioski i zgłoszenia on Pią Lip 03, 2015 2:04 am

Chris

Admin
Elias Gallagher napisał:Temat: wniosek o przyspieszenie akcji
Szczegóły: Jak wyżej. Wnoszę o przyspieszenie akcji na evencie, bo ciągnie się już niemiłosiernie długo, nie ma co pisać, smutno trochę i w końcu się ludzie z forum posypią, a szkoda, bo pomysł na forum bardzo fajny.
Albo dajcie ludziom jakąś szansę pogrania gdzie indziej, czegoś innego, nie wnoszącego przesadnie wiele do fabuły, ale mającego na celu chociażby zaznajamianie się postaci. Czyli proponuję jeszcze przed zakończeniem eventu pozwolić przynajmniej ten jeden raz na bilokację i niech ludzie sobie siedzą w swoich domkach czy zwiedzają wyspę, przy okazji się zaznajamiając. Gracze przecież wiedzą już, w jakich ich postacie są drużynach, więc jeśli są jakieś ograniczenia dla każdej z drużyn, to wypiszcie je gdzieś i pozwólcie grać, bo nudno. :3 I forum padnie, a naprawdę szkoda by było. Smile

Zaraz pojawi się post w drugiej części eventu, gdzie po napisaniu jednego posta każdy będzie mógł iść w swoją stronę i pisać, gdzie chce~

Zobacz profil autora

8 Re: Wnioski i zgłoszenia on Wto Lip 14, 2015 7:39 pm

Pochwała dla zarządu: brak
Temat: smród zgnilizny rozkładającego się ciała
Szczegóły: Niniejszym oficjalnie składam wniosek do administracji o zrobienie czegokolwiek w celu zasłużenia na to zaszczytne miano. Odnosi się wrażenie, że założyciele nie robią nic, żeby zatrzymać ludzi na forum, a szkoda zeby zmarnowało się tyle pracy włożonej w jego tworzenie.

Zobacz profil autora

9 Re: Wnioski i zgłoszenia on Sro Lip 15, 2015 12:54 pm

Snow White napisał:Pochwała dla zarządu: brak
Temat: smród zgnilizny rozkładającego się ciała
Szczegóły: Niniejszym oficjalnie składam wniosek do administracji o zrobienie czegokolwiek w celu zasłużenia na to zaszczytne miano. Odnosi się wrażenie, że założyciele nie robią nic, żeby zatrzymać ludzi na forum, a szkoda zeby zmarnowało się tyle pracy włożonej w jego tworzenie.

Niestety, słonko, ale nie jestem cudotwórcą. Mamy w toku dwa eventy, ale niestety nikt się nie pali, by brać w nich udział. Pozwolę sobie zaznaczyć, że wnioskujesz o ożywienie forum (co sugeruje, że masz chęci do pisania na nim), a posta w sortowaniu do drużyn (po którym użytkownicy mogą pisać gdziekolwiek chcą) ani widu, ani słychu ;) Niestety, ja ze swojej strony nie mam w tej chwili możliwości zrobienia czegokolwiek, bo aby dodać jakąkolwiek akcję na forum, muszą najpierw na nim być userzy, którzy piszą wiadomości, piszą je na czas i reagują na wiadomości MG. Na forach panuje częste przekonanie, że to administrator ma obowiązek dbania o to, by forum było żywe. Ale tak się nie da, kiedy użytkownicy nie piszą postów. Administrator zapewnia miejsce do zabawy (tematów macie chyba wystarczająco), dba o to, by był porządek (w tej pustce nie ma nawet gdzie robić porządek i pilnować regulaminu) i ożywia istniejące rozgrywki. Nie zrobię nic, jeśli nie pojawią się żadne posty, nie zrobię posta MG, bo aby takowy się pojawił, muszą najpierw być posty, którym można posędziować. A tu? Jedynie Elias i Jamie odpisali na evencie, i jak na razie wygląda na to, że zwyczajnie marnowali czas, bo reszta użytkowników najwyraźniej czeka, aż ja rozkręcę wszystko w pojedynkę bez ich udziału. Tak więc jeśli chcesz (a w zasadzie wszyscy chcecie) więcej zabawy, to po prostu zacznijcie pisać, nie patrzcie że inni dookoła nie piszą, bo wtedy nagle zbiorowo okazuje się, że nikt nie pisze, bo wszyscy czekają, aż ktoś inny coś napisze. Ja to forum zbudowałam dla was, ale nie będę na siłę wszystkich za włosy ciągnąć, sadzać na krzesełku i mówić "masz, pisz". Chcecie się dobrze bawić? To piszcie :'D

Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]