You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Wnioski i zgłoszenia Empty Wnioski i zgłoszenia Pią Maj 08, 2015 2:51 am

Chris

Admin
Chris


W tym urzędzie załatwiacie sprawy związane z:

- Wszelkimi zmianami co do waszej postaci i jej profilu
- Prośby o założenie tematu w fabule
- Zgłoszeniami punktów statystyk i nowych umiejętności
- Zgłoszenia nowych przedmiotów
- Prośby do MG o interwencję
- Inne rzeczy które mi aktualnie nie przychodzą do głowy

Formularz wniosku:


Kod:
[b]Pochwała dla zarządu:[/b] tu możecie zapewnić sobie przychylność chwaląc mądrość, rozsądność i urodę administracji, moderatorów lub MG. Pole opcjonalne, jeśli puste - usnąć.
[b]Temat:[/b] Króciutko w 2-3 słowach opisujecie o co chodzi
[b]Szczegóły:[/b] tu możecie dokładnie się rozpisać, o co wam się rozchodz

Formularz zgłoszenia:


Kod:
[b]Data:[/b] oczywiście data zdarzenia, które zgłaszacie, chcemy daty czasu rzeczywistego, a nie forumowego
[b]Zdarzenie:[/b] np. +2 do charyzmy od MG
[b]Link do tematu:[/b] oczywista tematu fabularnego, gdzie to się stało (przypominam, że to, co zgłaszacie, dostaje się również do waszego kodeksu, a w przypadku przedmiotów - również ekwipunku)


2Wnioski i zgłoszenia Empty Re: Wnioski i zgłoszenia Wto Cze 23, 2015 7:07 pm

Elias Gallagher

Elias Gallagher
Pochwała dla zarządu: administracja jest tu przewspaniała, świetna, bardzo mi się podoba, trzy z plusem.
A tak serio - skoro już jest takie ole, to właściwie czemu nie. ;) Podoba mi się tutaj, choć początkowo obiecywałam sobie żadnego więcej forum, ale jak tak patrzyłam Ivo/Hanowi przez ramię, to stwierdziłam, że jednak mnie to interesuje. Zarejestrowałam się, zaczęłam czytać, co tu stworzyliście i spodobało mi się to, w jaki sposób odnosicie się do użyszkodników i siebie samych - jesteście dowcipni (no, choćby właśnie to, że domagacie się pochwał w taki sposób XD), a równocześnie rzetelni i poważni, kiedy trza (vide - rozmowy w temacie z pytaniami do Was).
Podoba mi się też mechanika - przypomina mi trochę te z "podręcznikowych" RPG, kiedy jako smark siedziałam z kumplami nad D&D czy inną Maskaradą i rozdzielaliśmy swoim postaciom punkty i kropki między staty. Nie spotkałam się z tym jeszcze na PBFach, więc to miła odmiana.
Więcej pochwał na razie nie dostaniecie, muszę sobie coś zachować na kolejne wnioski. ;)
Temat: PODANIE O WIĘCEJ EMOTEK
Szczegóły: Uprzejmie proszę o zainstalowanie większej ilości emotikon, jak choćby te poniższe:
Wnioski i zgłoszenia Running_horse_by_uppunWnioski i zgłoszenia Horse_running_by_iasura-d4unaxwWnioski i zgłoszenia Meow_rainbow_sheep_rider_by_lifelineone-d4cq3a1Wnioski i zgłoszenia CrazyWnioski i zgłoszenia Rocking-banana-smiley-emoticonWnioski i zgłoszenia Banana-angel-smiley-emoticonWnioski i zgłoszenia Dancing-banana-warrior-smiley-emoticonWnioski i zgłoszenia Dancing_banana_cream_commish_by_valkyrieskies-d4e1jwbWnioski i zgłoszenia Something2_by_soph_art_lover-d6uc142Wnioski i zgłoszenia Pixel___coconut___noix_de_coco_by_felinar-d6cr5ffWnioski i zgłoszenia 40?cb=20100504194254Wnioski i zgłoszenia Icon_smiley_coffeeWnioski i zgłoszenia Drinking-coffeeWnioski i zgłoszenia Typerhappy_emoticon_3__2008__by_caeldom-d3qndw4Wnioski i zgłoszenia _typerhappy__pvmp_by_pocky_sama00Wnioski i zgłoszenia Galaxy_sheep_free_icon_by_unsuspicious_pizza-d7jsnoaWnioski i zgłoszenia Baran1Wnioski i zgłoszenia LambplzWnioski i zgłoszenia Free_puffle_sheep_icon_by_levhasacupcake-d4bkch0Wnioski i zgłoszenia TimixddWnioski i zgłoszenia Flying_sheep_girl_icon_by_spring_sky-d4f32vuWnioski i zgłoszenia 15Wnioski i zgłoszenia 12sheep-gifWnioski i zgłoszenia HolysheepWnioski i zgłoszenia Gtssmiley3Wnioski i zgłoszenia Vomito2Wnioski i zgłoszenia Cc2d359a37851cba62422efbcfafe5f8Wnioski i zgłoszenia E97eab7cda484e23bebcaa4ab64900fcWnioski i zgłoszenia Farting_unicorn_icon___free_use___by_skittle_beans-d4fd8i3Wnioski i zgłoszenia Rainbow_vomit_icon_by_snowdrop_the_kitty-d58ljoa
Liczę na pozytywne rozpatrzenie niniejszego (i ewentualnych kolejnych podobnych) wniosku.
Z poważaniem -
Elias Gallagher

3Wnioski i zgłoszenia Empty Re: Wnioski i zgłoszenia Wto Cze 23, 2015 10:16 pm

Chris

Admin
Chris
Elias Gallagher napisał:Pochwała dla zarządu: administracja jest tu przewspaniała, świetna, bardzo mi się podoba, trzy z plusem.
A tak serio - skoro już jest takie ole, to właściwie czemu nie. ;) Podoba mi się tutaj, choć początkowo obiecywałam sobie żadnego więcej forum, ale jak tak patrzyłam Ivo/Hanowi przez ramię, to stwierdziłam, że jednak mnie to interesuje. Zarejestrowałam się, zaczęłam czytać, co tu stworzyliście i spodobało mi się to, w jaki sposób odnosicie się do użyszkodników i siebie samych - jesteście dowcipni (no, choćby właśnie to, że domagacie się pochwał w taki sposób XD), a równocześnie rzetelni i poważni, kiedy trza (vide - rozmowy w temacie z pytaniami do Was).
Podoba mi się też mechanika - przypomina mi trochę te z "podręcznikowych" RPG, kiedy jako smark siedziałam z kumplami nad D&D czy inną Maskaradą i rozdzielaliśmy swoim postaciom punkty i kropki między staty. Nie spotkałam się z tym jeszcze na PBFach, więc to miła odmiana.
Więcej pochwał na razie nie dostaniecie, muszę sobie coś zachować na kolejne wnioski. ;)
Temat: PODANIE O WIĘCEJ EMOTEK
Szczegóły: Uprzejmie proszę o zainstalowanie większej ilości emotikon, jak choćby te poniższe:
Wnioski i zgłoszenia Running_horse_by_uppunWnioski i zgłoszenia Horse_running_by_iasura-d4unaxwWnioski i zgłoszenia Meow_rainbow_sheep_rider_by_lifelineone-d4cq3a1Wnioski i zgłoszenia CrazyWnioski i zgłoszenia Rocking-banana-smiley-emoticonWnioski i zgłoszenia Banana-angel-smiley-emoticonWnioski i zgłoszenia Dancing-banana-warrior-smiley-emoticonWnioski i zgłoszenia Dancing_banana_cream_commish_by_valkyrieskies-d4e1jwbWnioski i zgłoszenia Something2_by_soph_art_lover-d6uc142Wnioski i zgłoszenia Pixel___coconut___noix_de_coco_by_felinar-d6cr5ffWnioski i zgłoszenia 40?cb=20100504194254Wnioski i zgłoszenia Icon_smiley_coffeeWnioski i zgłoszenia Drinking-coffeeWnioski i zgłoszenia Typerhappy_emoticon_3__2008__by_caeldom-d3qndw4Wnioski i zgłoszenia _typerhappy__pvmp_by_pocky_sama00Wnioski i zgłoszenia Galaxy_sheep_free_icon_by_unsuspicious_pizza-d7jsnoaWnioski i zgłoszenia Baran1Wnioski i zgłoszenia LambplzWnioski i zgłoszenia Free_puffle_sheep_icon_by_levhasacupcake-d4bkch0Wnioski i zgłoszenia TimixddWnioski i zgłoszenia Flying_sheep_girl_icon_by_spring_sky-d4f32vuWnioski i zgłoszenia 15Wnioski i zgłoszenia 12sheep-gifWnioski i zgłoszenia HolysheepWnioski i zgłoszenia Gtssmiley3Wnioski i zgłoszenia Vomito2Wnioski i zgłoszenia Cc2d359a37851cba62422efbcfafe5f8Wnioski i zgłoszenia E97eab7cda484e23bebcaa4ab64900fcWnioski i zgłoszenia Farting_unicorn_icon___free_use___by_skittle_beans-d4fd8i3Wnioski i zgłoszenia Rainbow_vomit_icon_by_snowdrop_the_kitty-d58ljoa
Liczę na pozytywne rozpatrzenie niniejszego (i ewentualnych kolejnych podobnych) wniosku.
Z poważaniem -
Elias Gallagher

Wnioski i zgłoszenia Happy-oh-stop-it-you-l_large

Ależ oczywiście Słonko, już dodaję te przepiękne emotikony, a za chwilę poszukam też innych  Wnioski i zgłoszenia 576023246 Wnioski i zgłoszenia 576023246 Wnioski i zgłoszenia 576023246

4Wnioski i zgłoszenia Empty Re: Wnioski i zgłoszenia Sro Cze 24, 2015 3:42 pm

Elias Gallagher

Elias Gallagher
Toooo jak taaaak, to ja bym prosiła o jeszcze takie, bo so fajne. Very Happy

Wnioski i zgłoszenia Blue-pegasusWnioski i zgłoszenia Purple_flying_pegasus_icon_by_radiantdawn1998-d5c9sw0Wnioski i zgłoszenia Baby_Rainbow_Pegasus_Icon_by_HeadyMcDoddWnioski i zgłoszenia Icon___pony_pegasus_by_lawlaw06-d5plc9fWnioski i zgłoszenia Flying_pegasus_filly_icon_by_lekadema-d59w8k9Wnioski i zgłoszenia Icon-graphics-hamsters-034310Wnioski i zgłoszenia Icon_101___hamster_by_ploofies-d3k61x2Wnioski i zgłoszenia HamsterspinWnioski i zgłoszenia 1sm462smiliewheel-1Wnioski i zgłoszenia 109Wnioski i zgłoszenia Wiggly_hamster_icon_by_imborednstuff-d7o9rc6Wnioski i zgłoszenia The-harli-hamsterWnioski i zgłoszenia Free_rainbow_llama_icon_by_littlemissllamalover-d3ijsj2Wnioski i zgłoszenia Rainbow-lamaWnioski i zgłoszenia Free_llama_running__3_by_meninasuitcaseWnioski i zgłoszenia Crazyblob13542Wnioski i zgłoszenia Banana-riding-llama-smiley-emoticonWnioski i zgłoszenia LlamajumpplzWnioski i zgłoszenia LlamabadgesftwplzWnioski i zgłoszenia Kingtard_wants_Kingold_Llama_by_Eres_GraphWnioski i zgłoszenia Llama_runawayWnioski i zgłoszenia Icon_cm__lei_llama_by_umberon9-d643gf3Wnioski i zgłoszenia RainbowllamaplzWnioski i zgłoszenia Rainbow_llama_by_anaid14-d3ayoi1Wnioski i zgłoszenia Llama_cancan_by_CookiemagiKWnioski i zgłoszenia D019534a7cd5d47eb2e51e0e00e626ba

Tak w wolnej chwili, rzecz jasna :3 Gdyby się Administracji nudziło. ^^

5Wnioski i zgłoszenia Empty Re: Wnioski i zgłoszenia Sro Cze 24, 2015 5:05 pm

Boaz Hunter

Admin
Boaz Hunter
Elias Gallagher napisał:Toooo jak taaaak, to ja bym prosiła o jeszcze takie, bo so fajne. Very Happy

Wnioski i zgłoszenia Blue-pegasusWnioski i zgłoszenia Purple_flying_pegasus_icon_by_radiantdawn1998-d5c9sw0Wnioski i zgłoszenia Baby_Rainbow_Pegasus_Icon_by_HeadyMcDoddWnioski i zgłoszenia Icon___pony_pegasus_by_lawlaw06-d5plc9fWnioski i zgłoszenia Flying_pegasus_filly_icon_by_lekadema-d59w8k9Wnioski i zgłoszenia Icon-graphics-hamsters-034310Wnioski i zgłoszenia Icon_101___hamster_by_ploofies-d3k61x2Wnioski i zgłoszenia HamsterspinWnioski i zgłoszenia 1sm462smiliewheel-1Wnioski i zgłoszenia 109Wnioski i zgłoszenia Wiggly_hamster_icon_by_imborednstuff-d7o9rc6Wnioski i zgłoszenia The-harli-hamsterWnioski i zgłoszenia Free_rainbow_llama_icon_by_littlemissllamalover-d3ijsj2Wnioski i zgłoszenia Rainbow-lamaWnioski i zgłoszenia Free_llama_running__3_by_meninasuitcaseWnioski i zgłoszenia Crazyblob13542Wnioski i zgłoszenia Banana-riding-llama-smiley-emoticonWnioski i zgłoszenia LlamajumpplzWnioski i zgłoszenia LlamabadgesftwplzWnioski i zgłoszenia Kingtard_wants_Kingold_Llama_by_Eres_GraphWnioski i zgłoszenia Llama_runawayWnioski i zgłoszenia Icon_cm__lei_llama_by_umberon9-d643gf3Wnioski i zgłoszenia RainbowllamaplzWnioski i zgłoszenia Rainbow_llama_by_anaid14-d3ayoi1Wnioski i zgłoszenia Llama_cancan_by_CookiemagiKWnioski i zgłoszenia D019534a7cd5d47eb2e51e0e00e626ba

Tak w wolnej chwili, rzecz jasna :3 Gdyby się Administracji nudziło. ^^

Dobra, dodam je wieczorem c: Tamte poprzednie (i sporo więcej) dodałam wczoraj, ale są w drugim zestawie, żeby się ze sobą nie mieszały te ładne i normalne z tymi wtf xD Więc jak coś, to wchodzi się w 'więcej ikon' i w "smilies 2' i tam jest wszystko c:
Jak masz jeszcze jakieś, to podrzucaj na PW do Chrisa Very Happy

Z bogiem, i niech tęcza będzie z tobą!

 Wnioski i zgłoszenia 60549934Wnioski i zgłoszenia 60549934Wnioski i zgłoszenia 60549934Wnioski i zgłoszenia 60549934Wnioski i zgłoszenia 60549934Wnioski i zgłoszenia 60549934Wnioski i zgłoszenia 60549934Wnioski i zgłoszenia 60549934Wnioski i zgłoszenia 60549934Wnioski i zgłoszenia 60549934Wnioski i zgłoszenia 60549934Wnioski i zgłoszenia 60549934

6Wnioski i zgłoszenia Empty Re: Wnioski i zgłoszenia Sro Lip 01, 2015 11:19 am

Elias Gallagher

Elias Gallagher
Temat: wniosek o przyspieszenie akcji
Szczegóły: Jak wyżej. Wnoszę o przyspieszenie akcji na evencie, bo ciągnie się już niemiłosiernie długo, nie ma co pisać, smutno trochę i w końcu się ludzie z forum posypią, a szkoda, bo pomysł na forum bardzo fajny.
Albo dajcie ludziom jakąś szansę pogrania gdzie indziej, czegoś innego, nie wnoszącego przesadnie wiele do fabuły, ale mającego na celu chociażby zaznajamianie się postaci. Czyli proponuję jeszcze przed zakończeniem eventu pozwolić przynajmniej ten jeden raz na bilokację i niech ludzie sobie siedzą w swoich domkach czy zwiedzają wyspę, przy okazji się zaznajamiając. Gracze przecież wiedzą już, w jakich ich postacie są drużynach, więc jeśli są jakieś ograniczenia dla każdej z drużyn, to wypiszcie je gdzieś i pozwólcie grać, bo nudno. :3 I forum padnie, a naprawdę szkoda by było. Smile

7Wnioski i zgłoszenia Empty Re: Wnioski i zgłoszenia Pią Lip 03, 2015 2:04 am

Chris

Admin
Chris
Elias Gallagher napisał:Temat: wniosek o przyspieszenie akcji
Szczegóły: Jak wyżej. Wnoszę o przyspieszenie akcji na evencie, bo ciągnie się już niemiłosiernie długo, nie ma co pisać, smutno trochę i w końcu się ludzie z forum posypią, a szkoda, bo pomysł na forum bardzo fajny.
Albo dajcie ludziom jakąś szansę pogrania gdzie indziej, czegoś innego, nie wnoszącego przesadnie wiele do fabuły, ale mającego na celu chociażby zaznajamianie się postaci. Czyli proponuję jeszcze przed zakończeniem eventu pozwolić przynajmniej ten jeden raz na bilokację i niech ludzie sobie siedzą w swoich domkach czy zwiedzają wyspę, przy okazji się zaznajamiając. Gracze przecież wiedzą już, w jakich ich postacie są drużynach, więc jeśli są jakieś ograniczenia dla każdej z drużyn, to wypiszcie je gdzieś i pozwólcie grać, bo nudno. :3 I forum padnie, a naprawdę szkoda by było. Smile

Zaraz pojawi się post w drugiej części eventu, gdzie po napisaniu jednego posta każdy będzie mógł iść w swoją stronę i pisać, gdzie chce~

8Wnioski i zgłoszenia Empty Re: Wnioski i zgłoszenia Wto Lip 14, 2015 7:39 pm

Snow White

Snow White
Pochwała dla zarządu: brak
Temat: smród zgnilizny rozkładającego się ciała
Szczegóły: Niniejszym oficjalnie składam wniosek do administracji o zrobienie czegokolwiek w celu zasłużenia na to zaszczytne miano. Odnosi się wrażenie, że założyciele nie robią nic, żeby zatrzymać ludzi na forum, a szkoda zeby zmarnowało się tyle pracy włożonej w jego tworzenie.

9Wnioski i zgłoszenia Empty Re: Wnioski i zgłoszenia Sro Lip 15, 2015 12:54 pm

Boaz Hunter

Admin
Boaz Hunter
Snow White napisał:Pochwała dla zarządu: brak
Temat: smród zgnilizny rozkładającego się ciała
Szczegóły: Niniejszym oficjalnie składam wniosek do administracji o zrobienie czegokolwiek w celu zasłużenia na to zaszczytne miano. Odnosi się wrażenie, że założyciele nie robią nic, żeby zatrzymać ludzi na forum, a szkoda zeby zmarnowało się tyle pracy włożonej w jego tworzenie.

Niestety, słonko, ale nie jestem cudotwórcą. Mamy w toku dwa eventy, ale niestety nikt się nie pali, by brać w nich udział. Pozwolę sobie zaznaczyć, że wnioskujesz o ożywienie forum (co sugeruje, że masz chęci do pisania na nim), a posta w sortowaniu do drużyn (po którym użytkownicy mogą pisać gdziekolwiek chcą) ani widu, ani słychu ;) Niestety, ja ze swojej strony nie mam w tej chwili możliwości zrobienia czegokolwiek, bo aby dodać jakąkolwiek akcję na forum, muszą najpierw na nim być userzy, którzy piszą wiadomości, piszą je na czas i reagują na wiadomości MG. Na forach panuje częste przekonanie, że to administrator ma obowiązek dbania o to, by forum było żywe. Ale tak się nie da, kiedy użytkownicy nie piszą postów. Administrator zapewnia miejsce do zabawy (tematów macie chyba wystarczająco), dba o to, by był porządek (w tej pustce nie ma nawet gdzie robić porządek i pilnować regulaminu) i ożywia istniejące rozgrywki. Nie zrobię nic, jeśli nie pojawią się żadne posty, nie zrobię posta MG, bo aby takowy się pojawił, muszą najpierw być posty, którym można posędziować. A tu? Jedynie Elias i Jamie odpisali na evencie, i jak na razie wygląda na to, że zwyczajnie marnowali czas, bo reszta użytkowników najwyraźniej czeka, aż ja rozkręcę wszystko w pojedynkę bez ich udziału. Tak więc jeśli chcesz (a w zasadzie wszyscy chcecie) więcej zabawy, to po prostu zacznijcie pisać, nie patrzcie że inni dookoła nie piszą, bo wtedy nagle zbiorowo okazuje się, że nikt nie pisze, bo wszyscy czekają, aż ktoś inny coś napisze. Ja to forum zbudowałam dla was, ale nie będę na siłę wszystkich za włosy ciągnąć, sadzać na krzesełku i mówić "masz, pisz". Chcecie się dobrze bawić? To piszcie :'D

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach